Hotel-hladina

Sejšely: krásné pláže, úžasná flóra a fauna

block
Obrázek odflowcomm

Sejšelské ostrovy jsou známé svými bílými písečnými plážemi, azurově modrou vodou a exotickou atmosférou. Tento ráj na Zemi láká každý rok tisíce turistů z celého světa, kteří sem přijíždějí za relaxací, potápěním, surfováním nebo poznáváním unikátní přírody.

Sejšelské ostrovy nabízejí nespočet možností pro turisty všech věkových kategorií. Například na ostrově Mahé se nachází největší město Victoria, kde lze obdivovat koloniální architekturu a procházet se po tržištích plných místních exotických plodů a ryb. Na ostrově Praslin pak mohou návštěvníci navštívit úchvatný národní park Vallée de Mai, který je zařazen na seznam Světového dědictví UNESCO.

Kromě nádherných pláží a historických památek jsou Sejšely známé také svou bohatou flórou a faunou. Zde lze spatřit mnoho endemických druhů rostlin a zvířat, jako je například tzv. kokosový ořech, který je symbolem ostrovů, nebo ohrožené obrysy létající lemura. Pod hladinou moře pak lze obdivovat rozmanité druhy korálů, ryb a mořských želv.

Sejšely jsou tedy ideálním místem pro dovolenou, která kombinuje relaxaci na pláži s poznáváním nádherné přírody a zvířat. Pro milovníky exotiky a dobrodružství je toto místo rozhodně nezapomenutelný zážitek.